es.string' ); ?>
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:188) in /libraries/joomla/session/session.php on line 412

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/framework.php:188) in /libraries/joomla/session/session.php on line 412

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:188) in /libraries/joomla/session/session.php on line 415
Ciągnik roku 2010
Strona startowa Wiadomości Wiadomości o tematyce technicznej Ciągnik roku 2010

Ciągnik roku 2010

Nowy ciągnik T7070 Auto Command™ firmy New Holland zdobył prestiżowy tytuł Ciągnika Roku 2010® na wystawie Agritechnica, najważniejszej europejskiej prezentacji maszyn i sprzętu rolniczego, odbywającej się w Hanowerze. Nowy ciągnik, ze swoją przekładnią bezstopniową, został również uhonorowany tytułem „Złotego Ciągnika za Rozwiązania Konstrukcyjne”, przyznawanym za doskonałość konstrukcyjną skierowaną na łatwość obsługi i komfort operatora.
Te nadzwyczajne nagrody dla T7070 Auto Command™ są uzupełnieniem tytułów Ciągnika Roku® i Złotego Ciągnika za Rozwiązania Konstrukcyjne za rok 2008, przyznanych maszynie T7060 Power Command™ na wystawie Agritechnica 2007, czyniąc serię T7000 najbardziej utytułowaną w 13-letniej historii tych wyróżnień i najlepszym wyborem dla każdego klienta.
Nagroda Ciągnik Roku®, przyznawana przez jury złożone z 20 dziennikarzy najważniejszych czasopism rolniczych w Europie, honoruje modele do pracy na otwartych przestrzeniach, łączące w sobie nowinki techniczne, produktywność, komfort, ekonomiczność i łatwość obsługi — wszystko, co niezbędne dla ciągnika w nowoczesnym gospodarstwie rolnym.

 

 
 

 

Zbudowana w zakładzie New Holland w Basildon, w Wielkiej Brytanii, piątka modeli rodziny T7000 Auto Command™ jest napędzana nowymi silnikami NEF o mocach od 167 do 225 KM, zaprojektowanymi w całości przez Fiat Powertrain Technologies w Turynie, we Włoszech, które mogą być zasilane w 100% paliwem ekologicznym Biodiesel. Nową generację przekładni bezstopniowych Auto Command udoskonalano w Centrum Badań i Rozwoju New Holland w Modenie, we Włoszech oraz w Antwerpii, w zakładzie produkcyjnym w Belgii.

 

 

 

Centrum stylistyki Fiat Style Centre w Turynie, we Włoszech, odegrało kluczową rolę w zapewnieniu ergonomiczności rozwiązania i projekcie wzorniczym nowej konsoli podłokietnika SideWinder™ II, które pozwoliły modelowi T7070 Auto Command™ zdobyć tytuł „Złotego Ciągnika za Rozwiązania Konstrukcyjne”. Rozwiązanie podłokietnika jest wynikiem procesu zbierania opinii od użytkowników i zostało stworzone specjalnie dla nich, wraz z dźwignią sterującą CommandGrip™  i monitorem Intelliview™ III wyposażonym w ekran dotykowy. Jest to pierwszy dostępny na rynku monitor łączący sterowanie ciągnika i przyłączanych narzędzi oraz system automatycznego prowadzenia. Powyższe systemy są inspirowane rozwiązaniami z wielokrotnie nagradzanych maszyn do zbioru plonów New Holland: sieczkarni samobieżnej FR9000 oraz kombajnu CR9090, zaprojektowanych i wyprodukowanych w centrum doskonałości Excellence Centre New Holland w Zedelgem, w Belgii.

 

technikarolnicza.pl

Zmieniony (Środa, 07 Kwiecień 2010 11:24)

 

RANKING STRON INTERNETOWYCH,darmowe statystyki,fajne i ciekawe strony