es.string' ); ?>
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:188) in /libraries/joomla/session/session.php on line 412

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/framework.php:188) in /libraries/joomla/session/session.php on line 412

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:188) in /libraries/joomla/session/session.php on line 415
Producenci maszyn rolniczych www.tractoor.pl http://ww.tractoor.pl/producenci-maszyn-rolniczych.html Fri, 26 May 2017 01:55:01 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management pl-pl Nowe maszyny rolnicze http://ww.tractoor.pl/producenci-maszyn-rolniczych/62-maszyny-rolnicze/64-nowe-maszyny-rolnicze-.html Inventor

Firma powstała w roku 1989 zajmując się produkcją części do maszyn rolniczych. Aktualnie zakład ten produkuje maszyny rolnicze, i cieszy się się dobrą renomą w kraju i za granicą.Firma zatrudnia 155 osób a jej dochód wynosi 2,5 mln EURO

JAN-POL

 

Firma powstała w 1990 roku jako przedsiębiorstwo dystrybujące maszyny rolnicze oraz świadcząc usługi transportowe.Dziś jest dużą firma rolniczą w Polsce, i posiadającą bogatą gamę maszyn rolniczych.

Agrarada

Agrarada jest firmą bardzo młodą bo powstała dopiero w 1999 roku.W swojej ofercie ma bardzo nowoczesne maszyny do pielęgnacji, uprawy i wykopu roślin okopowych.Agrarada jest przedstawicielem takich firm jak  GRIMME,HOLARAS, FERBO, JANSEN & HEUNING,czy  FERRARI

Agripunkt

W 2005 roku powstała firma Agripunkt. Firma oferuje przede wszystkim ciągniki rolnicze używane, lecz ma równierz bogatą oferte maszyn nowych takich znanych firm jak New Holland, John Deere czy CASE

Bomet

BOMET firma powstała w roku 1992 specjalizując się w produkcji maszyn uprawowych.Aktualnie w ich ofercie handlowej możemy znajść takie maszyny jak: agregaty uprawowe, kultywatory, wały strunowe, brony talerzowe, pługi czy sadzarki do ziemniaków.

Agrom

Siedziba firmy Agrom znajduje się w Łubowie/koło Gniezna. W swojej ofercie posiada zaszyny nowe, maszyny używane oraz części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych.

Bury

Firma "Bury" zapoczątkowała swoją dziłalność dla rolnictwa od montażu opryskiwaczy. W 1995 roku nastąpił szybki rozwój firmy. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorstwo "Bury" produkuje opryskiwacze, agregaty uprawowe, brony talerzowe oraz części zamienne do maszyn rolniczych.

Agroma

Argoma została założona w roku 1949. Zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych oraz części zamiennych.Agroma ma swoje siedziby na terenie całego kraju.Jest bardzo dobrze znana rolnikom w Polsce.

Akpil

Przedsiębiorstwo Akpil powstało w 1975 roku.Swój rozwój zawdzięcza dzięki bogatej gamie maszyn rolniczych.Dziś zatrudnionych jest tam około 340 osób.A większość produktów jest sprzedawanych na rynek zachodni.Ciesząc się bardzo dobrą opinią na rynku Europejskim.

Unia grudziądz

Unie grudziądz współtworzy kilka firm będących w spółce.W swojej ofercie handlowej firma posiada głównie maszyny uprawowe począwszy od pługów czy siewników zbożowych a skończywszy na owijarkach bel czy ładowaczach czołowych.

Dexwal

Firma Dexwal powstała w 1990 roku zajmując się eksportem oraz importem części do maszyn rolniczych oraz wyrobów ze szkła ozdobnego głównie z terenów dawnego ZSRR.Obecnie produkuje około 500 wyrobów na rynek krajowy i zagraniczny takich jak: części i podzespoły dla maszyn rolniczych.

Jędruś

Firma P.P.H.U „JĘDRUŚ” Andrzej Mikulski na rynku istnieje od 1990 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z dużym doświadczeniem. Głównym kierunkiem działania jest sprzedaż ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych oraz środków do produkcji rolnej. Prowadzimy także transport krajowy i międzynarodowy.

Hydramet

Firma PPHU HYDRAMET Sp z oo powstała w 1992 r na bazie byłego POM. Wraz z jedną z hal przejęta została technologia produkcji ładowaczy TUR do ciągników o małej mocy. W wyniku stopniowego rozszerzania oferty handlowej doszliśmy do etapu, w którym jesteśmy w stanie zaopatrzyć nieomal każdy rodzaj ciągnika występującego w Polsce w elementy robocze. Ofertę swą poszerzyliśmy o spychacze i koparki. Było to możliwe dzięki funkcjonowaniu doświadczonego zespołu inżynierów w dziale projektowym,

Roltech

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować naszym klientom wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy. Znając doskonale sytuację polskiego rolnictwa oraz jego potrzeby postaramy się sprostać wszelkim wymaganiom, aby zostać odpowiednim partnerem. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, co umożliwia negocjacje upustów uzależnionych od wielkości zamówień. W naszej ofercie posiadamy maszyny rolnicze renomowanych producentów krajowych.

Karcz

Firma KARCZ HANDEL I USŁUGI wyrosła z dobrej tradycji służenia fachową poradą i pomocą proponowaną wraz z szerokim asortymentem produktów będących w naszej ofercie. Obecnie obejmuje ona ponad 7500 pozycji, z każdym dniem przybywają nowe. Jest to oferta skierowana zarówno do wielkoobszarowych plantatorów, poprzez różnorakie przedsiębiorstwa i zakłady produkcyjne jak i zarówno drobnych odbiorców szukających różnorakiej pomocy w swych codziennych działaniach związanych z szeroko rozumianym rolnictwem.

 

Agrokom

Profesjonalnie zajmujemy się kupnem i sprzedażą maszyn rolniczych nowych i używanych.
Naszym Klientom udzielamy pomocy przy uzyskaniu kredytu na zakupione u nas maszyny.
Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność obsługi, fachowość w branży, uczciwość sprzedaży.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu.

Danex

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą maszyn rolniczych zarówno nowych jak i sprowadzanych z zagranicy jako używane. Należymy do największych firm tego typu w północno wschodniej Polsce. Staramy sie, aby opinie naszych klientów były jak najlepsze i wpływały na ciągły rozwój naszej działalności.

Strumyk

Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych "Strumyk" Fabryka maszyn rolniczych prowadzona przez Zofię Gądek w miejscowości Ludwinów. W swojej ofercie fabryka posiada rozsiewacze jedno i dwu talerzowe, brony talerzowe i cały czas poszerza swoją gamę produktów.Dzięki setkom zadowolonych klientów.

Biardzki

Zakład Mechaniki Maszyn i Urządzeń Rolniczych Sławomir Biardzki powstał w 1991 roku w miejscowości Zbuczyn w woj. Mazowieckim. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych oraz podzespołów i części zamiennych. Szczególne miejsce w naszej działalności zajmuje produkcja opryskiwaczy polowych w różnych odmianach oraz kosiarek rotacyjnych. Wytwarzamy również cały asortyment podzespołów i części do opryskiwaczy: pompy, rozpylacze, głowice obrotowe, dysze RSM, elementy konstrukcyjne opryskiwaczy i kosiarek.

 

]]>
Maszyny rolnicze Sat, 27 Dec 2008 20:01:16 +0000